Drukuj
„…Malownicze miejsce, bujna zieleń i piękny, zabytkowy, dziewiętnastowieczny pałac położony na terenie ośmiohektarowego parku z oczkiem wodnym to prawdziwe miasto-ogród, zgłoszone przez wrocławian do konkursu na miejsce magiczne. Może tu się wybrać na wypoczynek każdy, kto chce uciec od zgiełku miasta…
Dziś, gdy wyremontowano pomieszczenia gospodarcze będące częścią dawnego folwarku, a także odrestaurowano pałac i oficyny dworskie, powstało zaplecze z bazą hotelową, salami konferencyjnymi i odnowioną salą reprezentacyjną. Jest to doskonałe miejsce na ośrodek edukacyjno-szkoleniowy. Dlatego powołano tu Centrum Kształcenia Ustawicznego. W Pawłowicach odbywają się kursy, szkolenia, konferencje i okolicznościowe imprezy. Ich organizatorem jest nie tylko Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu….”
I właśnie w tym miejscu gościliśmy na zaproszenie Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu Pana Profesora Romana Kołacza http://www.up.wroc.pl/ogloszenia/19035/zaproszenie_na_koncert_piesni_patriotycznych.html .

W dniach 12-15 listopada UP we Wrocławiu obchodził swoje święto, które to przypadła i nam uświetnić koncertem Pieśni Patriotycznych. Zaprosiliśmy do współpracy „akompaniamenckiej” Pana  mł.chor.sztab.rez. Stanisława Śliwińskiego  z naszego Klubu 4RBLog i wiemy że było to bardzo udane połączenie brzmień.
Oto kilka zdjęć z koncertu: fot. Tomasz Lewandowski UP Wr.

Wrocaw 13.11.2013 Wrocaw 13.11.2013 Wrocaw 13.11.2013